streda 24. júla 2013

today´s inspiration: zombie boy.

Everybody has their own opinion and own ideas of what beauty is.
Rick Genest.

Na dnešnú večernú inšpiráciu som si priniesla tohto chlapíka. Myslím, že netreba vysvetľovať o koho ide. Široká sieť spájajúca ľudí po celom svete je už preplnená obrázkami potetovaného muža, ktorého by ste v noci asi nechceli stretnúť.. alebo možno aj chceli. Takzvaný zombie boy - no ja preferujem meno - Rick Genest, je pre mňa veľkou inšpiráciou. Nie, nebudem utekať k tatérovi aby ma premenil na zombie woman. Je pre mňa inspiráciou vo vyjadrení seba samého. Svoje telo premenil doslova na tetovací stolík, pretože chcel. Pretože v tom vidí svoju krásu. A čo je dnes krása? Diktujeme si ju sami. No často sme ovplyvnení vonkajším svetom a tým čo sa za to krásne považuje. Máme vlastný vkus a vlastné ja. Krásu vnímame každý inak, nie všetci spoločne. Zapamätajte si to.


EN: I´m sure that you know this boy, called zombie boy. But I prefer his real name - Rick Genest. He is my inspiration - not because of his different tattoos, but because of expressing himself. He shows us his own view of beauty. So, what´s beauty nowadays? Society tells us, what´s beautiful and what´s not. I don´t think that this is right, we have our own opinions and style. We should dictate to ourselves what beauty really is. Everybody sees it differently. Remember it.

5 komentárov:

 1. Znám samozřejmě, nelíbí se mi. Ale názory má dobré :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. on je práve ten typ že buď áno alebo nie. a u mňa to áno prevažuje. :)

   Odstrániť
 2. Krásny citát. Úplne súhlasím, že krása je pre každého niečo iné. Veď sa aj hovorí- ,,Proti gustu žiaden dišputát." :)

  OdpovedaťOdstrániť