utorok 16. septembra 2014

AUTUMN OUTFIT INSPIRATION

Máme tu ďalšiu inšpiračku! Tentoraz so svetríkmi, dlhými, hrubými šálmi a nevynecháme ani huňaté kožušiny. September je plne rozbehnutý a aj keď sa na mólach fashion weekov prezentujú dokonalé šaty, blúzky a rôzne farebnosti, do šatníkov sa nám blíži jeseň.

Tá so sebou prináša vrstvenie, obmotanie sa hrubými svetrami, bundičky, trench coaty a hrubšie pančušky. Šaty a sukne vôbec nie sú tabu a netreba ich s koncom letnej sezóny odhodiť do skrine! Dajú sa krásne kombinovať so spomínanými svetríkmi a jednoduchosť sa dá oživiť vzorovanými pančuškami.


Na jeseň krásne vynikne tmavočervená alebo v súčasnosti populárna khaki farba. Kožušiny okrem príjemného tepla zvýraznia aj celkový look. Nevyhýbame sa ani pastelovým farbám. Nemusíme byť všetci len tmaví. Jeseň predsa nie je až tak pochmúrne obdobie.


A, samozrejme, vzory a rôzne potlače! Mne osobne sa veľmi páčia aj keď treba odvahu na ich nosenie a dobrú kombináciu.  Dúfam, že tento rok sa na jeseň trochu s módou vyhrám aj ja. Keďže tá minuloročná bola skôr nohavicová. Ako ste na tom vy? Už nakupujete svetre do zásoby? 10 komentárov:

 1. uu, peknéé, mne sa osobne páči biela kožušinka madam 2 v najspodnejšom obrázku :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super jesenny post! :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovedaťOdstrániť
 3. podzim je naprosto nejlepší roční období :) miluju vrstvení, barvy spadaných listů a teplé šály... skvělá inspirace!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne outfity :) jeseň milujem hlavne kvôli svetrom :)


  http://werushberry.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásná inspirace :) takovéto články mám moc ráda
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne inšpirácie,super článok pridávam sa k pravidelným návštevníkom budem rada ak oplatíš www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť