sobota 10. mája 2014

bye bye, shoes.

Trošku som to tu zanedbávala, to je reálne nepekná pravda, no dúfam, že keď prejdú tieto búrky skúškové a napíšem moju zatiaľ neexistujúcu seminárku, tak sa vrátia aj častejšie príspevky.

Dnes vám chcem ukázať moje milé podpätky, ktoré čakajú na novú majiteľku a zároveň vám predstaviť nové miestečko pre slovenských (ale aj českých) shopaholikov. Je to Šatníkovo.sk kde sa môžete prehrabávať vo virtuálnej skrini a nájsť si nejaké kúsky aj pre seba.
Momentálne tam uvidíte aj tieto topánky, ktoré sa moje nôžky akosi rozhodli ignorovať a nesúhlasia s číslom. Ak teda niektorá z vás kráča po tomto svete v 36-kách, lodičky sú ready to go!(kúpite TU)7 komentárov:

 1. Lodičky jsou naprosto nádherné!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý nápad, mám doma niekoľko kúskov, ktorým nevenujem už dlhšie pozornosť, no je mi ľúto len tak ich vyhodiť. Ďakujem za inšpiráciu kam s nimi :-)

  Krásny deň želá Zuzana Stanko
  www.sueandcolours.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jsou nádherné :) Nosím sice boty číslo 36, ale lodičky a někdy i balerínky jsou mi skoro vždycky velké, tak musím pořizóvat v Deichmannu 35tky :( ... doufám. že seženu podobné, které mi budou akorát :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/05/himalaya-herbals-krasa-z-himalaji.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I love the nude color!
  Want to follow each other on GFC?
  Let me know!

  Greets from the EDELFABRIK
  Chrissie

  OdpovedaťOdstrániť